Skip to content

Szkolenie pobytowe w ramach nowych przepisów Nowego Jorku

2 lata ago

531 words

Jako przedstawiciel Dziecięcego Szpitala w Buffalo podczas październikowego spotkania Sekcji Resident w Amerykańskiej Akademii Pediatrii w Chicago, byłem bombardowany pytaniami, spostrzeżeniami i błędnymi przekonaniami na temat wpływu przepisów Departamentu Stanu Nowy Jork. Zdrowie wymagające od mieszkańców pracy nie więcej niż 80 godzin tygodniowo. Co było najbardziej zniechęcające, usłyszałem, że studenci medycyny z całego kraju otrzymywali porady, aby unikać instytucji nowojorskich do szkolenia rezydentów. Powiedziano im, że godziny są za krótkie, aby nauczyć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć, nie ma ciągłości opieki, a mieszkańcy są niezadowoleni ze zmian. Chciałbym opisać faktyczną strukturę naszego programu i odnieść się do tych obaw.
Nasz program rezydencji pediatrycznych wdrożył następujący system harmonogramowania * w celu zapewnienia zgodności z przepisami. Stażyści na piętrze szpitalnym są na wezwanie co trzecią lub czwartą noc do północy i mają co najmniej 24 kolejne godziny pracy tygodniowo; osoby na poziomie pediatrycznym II lub III z obowiązkami rezydentów na piętrze szpitala są przez całą noc dyżurowane co czwartą noc, ale po porannych nabożeństwach odpuszczają służbę następnego dnia. Ciągłość zostaje zachowana poprzez dodanie pozycji rezydentnych dnia pływaka i nocnego pływaka . Mieszkańca trzeciego roku spędza dziennie jako opiekun i ma możliwość zapoznania się ze wszystkimi pacjentami w szpitalu, a obaj mieszkańcy nocnego pływaka przeplatają tygodniową noc z ambulatoryjnymi wybiórcami.
Uczniom mówi się, że godziny są za krótkie, aby nauczyć się wszystkiego, co musisz wiedzieć. Dzięki udoskonaleniom harmonogramu mieszkańcy nie są tak pozbawieni snu, są bardziej czujni na konferencjach, mają więcej czasu na czytanie i teoretycznie mogą się uczyć bardziej efektywnie. Ponadto jest czas na badania. Uczniom mówi się, że nie ma ciągłości opieki. Mieszkańcy nadal przebywają w szpitalu przez 80 godzin tygodniowo, podążają ściśle za swoimi pacjentami i przeprowadzają dobrze zorganizowane rundy wyjazdu z głównymi mieszkańcami i pracownikami wydziału o 7:15 i 5 po południu. Dodanie pływaków do zespołowego podejścia do opieki nad pacjentem wypełnia lukę spowodowaną skróceniem godzin. Wreszcie, studenci są informowani, że mieszkańcy są niezadowoleni z tych zmian. W ostatnim badaniu wśród dzieci w naszej placówce, 92 procent odpowiedziało pozytywnie i uważało, że wymagania i zmiany w harmonogramie są korzystne. Jeden mieszkaniec zareagował negatywnie. Przytłaczająca większość mieszkańców zgodziła się, że nowy harmonogram pozwala na więcej czasu osobistego.
Zmiany nałożone na system przez agencję regulacyjną są często postrzegane ze sceptycyzmem; jednakże, moim zdaniem i wielu innych mieszkańców Buffalo, istnieją pozytywne korzyści wynikające z przepisów stanu Nowy Jork. Chociaż wartość edukacyjna tych zmian w programie nauczania nie została jeszcze udoskonalona, mam nadzieję, że ulepszony harmonogram prac wdrożony zgodnie z przepisami nie zniechęci do ubiegania się o programy pobytów grzywny w stanie Nowy Jork.
Carolyn J. Piver, MD
Szpital dziecięcy w Buffalo, Buffalo, NY 14222
* Daigler GE, Welliver RC, Stapleton FB. New York regulacja warunków pracy mieszkańców: rok doświadczenia. Am J Dis Child 1990; 144: 799-802.
[przypisy: torbiel nabotha, troponina normy, kokcydia ]

0 thoughts on “Szkolenie pobytowe w ramach nowych przepisów Nowego Jorku”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: laserowe leczenie żylaków[…]