Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/tymek10/ftp/fizjoterapia-bydgoszcz.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 85
Włączanie fali w pandemii AIDS cd – Fizjoterapia Bydgoszcz
Skip to content

Włączanie fali w pandemii AIDS cd

2 lata ago

524 words

Po tym jak Kofi Annan złożył wymowny apel o 10 miliardów dolarów rocznie na Światowy Fundusz, przyjąłem rolę złego gliniarza do jego dobrego gliniarza. Wstałem i powiedziałem uczestnikom, że chociaż mam dla nich wielki szacunek, bałem się, że zmarnują te pieniądze, jeśli je mają, ponieważ odmówili ustanowienia systemów i przeszkolenia personelu, aby zrobił to, co należy zrobić. Teraz, na prośbę wielu afrykańskich i karaibskich głów państw, staram się pomóc rozwiązać te problemy. Moja fundacja nawiązała współpracę z kilkoma wiodącymi organizacjami badawczymi i podmiotami świadczącymi usługi opiekuńcze, aby rozwijać najlepsze praktyki i dzielić się doświadczeniami z tej dziedziny. Organizacje te są zaangażowane w tę pracę od lat i doskonale nadają się do pomocy w osiągnięciu naszych ambitnych celów. Należą do nich: Pangea Global AIDS Foundation, Harvard AIDS Institute, Health Alliance International na University of Washington, Partnerzy w dziedzinie zdrowia, Médecins sans Fronti.res oraz Columbia Public School of Public Health.
Mobilizacja zasobów
Podpisaliśmy memorandum porozumienia z kilkoma przywódcami państw, w tym premierami Mozambiku, Tanzanii i Rwandy w Afryce i na Karaibach (CARICOM), która reprezentuje 15 narodów. Plany są w toku z kilkoma innymi. Zapewniliśmy usługi wolontariuszy wielu biznesmenów i pracowników służby zdrowia, aby pomóc rządom w terenie w opracowywaniu operacyjnych planów biznesowych w celu zwiększenia skali leczenia. W każdym z tych krajów rząd przejmuje inicjatywę, a moja fundacja udziela pomocy technicznej, mobilizuje zasoby ludzkie i finansowe oraz ułatwia wymianę doświadczeń między projektami.
Naszym zamiarem nie jest powielanie pracy, lecz opieranie się na istniejących planach i zapewnienie, że plany te zaczną funkcjonować. Kiedy te plany zostaną wprowadzone, pomogę zebrać fundusze potrzebne do ich wdrożenia. W ciągu dwóch lat, kiedy nie byłem w biurze, spotkałem się z kilkoma rządami darczyńców. Ich przesłanie było jasne: nie będą finansować rządowych programów na dużą skalę, dopóki nie będą miały pewności, że zostaną skutecznie zarządzane. Obawiają się zarządzania funduszami, bezpieczeństwa leków i trwałości programów. Z drugiej strony dostrzegają potrzebę i są podekscytowani perspektywą inwestowania w programy, które rozwiązują ich problemy.
Doświadczenie podczas pierwszego tygodnia naszej pracy na Bahamach wzmocniło potrzebę pomocy kogoś w planowaniu i zarządzaniu tymi programami. Tydzień po naszym przybyciu odkryliśmy, że rząd kupuje leki generyczne przeciwretrowirusowe generowane przez zewnętrznego dystrybutora za 3600 USD na osobę rocznie. W ciągu tygodnia, po prostu przez wycięcie pośrednika, byliśmy w stanie obniżyć koszty leków o 3100 USD, do mniej niż 500 USD na osobę rocznie. Oznacza to, że mogą teraz obsługiwać więcej niż siedmiokrotnie więcej osób za taką samą kwotę. Chociaż jest to niewielkie zwycięstwo, doświadczenie potwierdza wartość, jaką ci z doświadczeniem w zarządzaniu wielkoskalowymi programami mogą wnieść do walczącego kraju.
Czas na działanie
Nasze cele są ambitne i wiąże się z ryzykiem
[przypisy: implanty zębowe warszawa, cedrus, protezy poznań ]
[podobne: neurovit forum, gyncentrum katowice, marvit wołomin ]

0 thoughts on “Włączanie fali w pandemii AIDS cd”